ГЛАВНАЯ   •  ПРЕССА СТАТИСТИКА •  ФОТО  •  АРХИВ • КОНТАКТЫ

 

Павло Рєзвой пливе на Кубу

20.05.2004

Михайло Романяк

   65-річний львівський мандрівник Павло Рєзвой (на фото), який наприкінці березня завершив трансатлантичний перехід на веслах з Європи до Америки, знову вирушив у дорогу.
14 травня о 10-й годині за місцевим часом (17.00 – за київським) невгамовний львівський пенсіонер, який увійшов до Книги рекордів Гіннесса як найстарша людина, яка подолала Атлантику на веслах, відчалив на човні “Marion Lviv” з понтонного пірса міста Порт-Сен-Чарльз (острів Барбадос) через Карибське море ще непройденим ніким маршрутом на Кубу.До столиці Острова Свободи - Гавани – йому необхідно подолати відстань у 1640 миль (2639 км), що становить більше половини шляху через Атлантику!

 

Cтаном на 19 травня Павло Рєзвой вже оминув острови Сан-Вінсент і Сан-Лючія та обійшов з південного заходу острів Мартініку (гряда Антильських островів). Львів’янин уже подолав на веслах 246 миль (396 км).
У Карибському морі зараз віють дуже сильні вітри – пасати, що збивають сміливця з маршруту. Ускладнюють подорож також великі хвилі, є небезпека потрапити в зону тайфунів та морських рифів. У перший день подорожі човен перекинуло. Павло Дмитрович перебував на палубі, але був пристебнутий до судна. Потрапивши у воду, він лише раз хитнув човен, і “Marion Lviv” відновив своє положення.
На офіційному сайті Товариства океанських веслувальників (www. oceanrowing.com) останнє повідомлення Павла Рєзвого датується 18 травня (16 год. 28 хв.): “Ніч була жахливою – безперервний дощ і шквальний вітер, тож мене трохи покрутило… На якийсь час поставив човен на якір. Зранку пропав телефонний зв’язок – суцільні хмари і сонця не видно. Але зараз чудова погода і вітер дозволяють мені веслувати на північ. Я отримую багато листів. Спасибі всім за моральну підтримку”.
Як і в трансатлантичній регаті, окрім продуктів та рибальських снастей, спеціально придбаних у Лондоні, Павло Рєзвой взяв у дорогу фірмову футболку та кепку улюбленого “Високого Замку”. Тож побажаємо йому традиційних сім футів під кілем!
На фото: Відомий мандрівник і за тисячу кілометрів від дому відчуває підтримку земляків.
Фото люб’язно надало “Високому Замку” Товариство океанських веслувальників.

 

© 1983-2003 Ocean Rowing Society 

Design by REDTED