ГЛАВНАЯ   •  ПРЕССА СТАТИСТИКА •  ФОТО  •  АРХИВ • КОНТАКТЫ

 

Павло Рєзвой знову вийшов у море

17.05.2004

Михаил Романяк

   65-річний львівський мандрівник Павло Рєзвой, який лише наприкінці березня завершив Трансатлантичний перехід на веслах з Європи до Америки, знову вирушив у дорогу.
   У п’ятницю (14 травня) о 10-й годині ранку за місцевим часом (о 17.00 за київським) невгамовний львівський пенсіонер відчалив на човні “Marion Lviv” від понтонного пірса міста Порт-Сен-Чарльз (острів Барбадос) через Карибське море по ще не пройденому ніким маршруту на Кубу. До відома: відстань по прямій від Барбадосу до Гавани – 1638 миль (2636 км), що становить більше половини шляху через Атлантику!

 

   Цікаво, що на зустрічі з журналістами в редакції “Високого Замку” Павло Дмитрович зауважив, що хотів би фінішувати, звичайно, у найближчій бухті Куби – Гуантанамо, але через розташування там американської військової бази доведеться оминати Острів Свободи з півдня на захід, а потім на північ – до Гавани.
   На морських мандрівників у цій частині світу чекають сильні вітри – пасати, та й характер хвилі дещо складніший для веслувального переходу, ніж в океані. Небезпечною може бути зустріч зі скелястими берегами численних островів та рифів, з раннім початком сезону ураганів (а тайфуни у цій частині планети є найбільш бурхливими і неконтрольованими), а також… з морськими кораблями, які вздовж і впоперек борознять Карибське море.
   А десь там, за десятком горизонтів, чекає мрія юності покоління 60-х – оповитий ореолом романтики острів
Павло Рєзвой знову вийшов у море

 

© 1983-2003 Ocean Rowing Society 

Design by REDTED