ГЛАВНАЯ   •  ПРЕССА СТАТИСТИКА •  ФОТО  •  АРХИВ • КОНТАКТЫ

 
Галичанин спробує перетнути Атлантичний океан

25 вересня 2003

Антон ШЕВЧЕНКО

Топ-новина

65-рiчний Павло Резвой може потрапити до "Книги рекордiв Гiннесса" як найстарiша людина, котра перепливла Атлантичний океан в одномiсному весловому човнi.

Як розповiв учора "Експресовi" менеджер цього проекту, син мандрiвника Дмитро Резвой, окрiм українця, у плаваннi вiзьмуть участь представники Великобританiї, Iспанiї та Канади -- усього 15 човнiв (сiм одиночних, сiм парних та одна "четвiрка"). А стартує регата 20 сiчня наступного року.

За маршрутом острiв Ля-Гомера (Iспанiя) -- острiв Барбадос (Вест-Iндiя) Павловi Резвому доведеться пройти на веслах бiльш як п'ять тисяч кiлометрiв. На момент переходу українському спортсменовi виповниться 65 рокiв. Це абсолютний рекорд в iсторiї трансантлантичних переходiв. Ще нiколи за роки одиночних подорожей на веслових човнах людина такого вiку не вирушала в океанську мандрiвку, до того ж за маршрутом такої складностi.

До речi, iсторiя одиночних переходiв налiчує уже понад сто рокiв. Павло Резвой стане лише другим українцем, який вирушить за цим маршрутом. Нагадаємо, що у 2001 роцi це зробив Теодор Резвой, ще один син галичанина. До речi, човен для переходу йому готував саме Павло Резвой.
Тепер почесний член  Спiлки океанських веслувальникiв Павло Резвой перебувє у Лондонi, де активно готується до переходу через Атлантичний океан.

© 1983-2001 Ocean Rowing Society 

Design by REDTED